XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Відкрите заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності 029 інформаційна бібіліотечна та архівна справа

20:10, 17-05-2022

11.05.2022 о 9.45 у межах навчальної дисципліни «Іміджологія» на 2 курсі (студентські групи АЗД-21 та ДЗД-21) відбулося відкрите практичне заняття доцента кафедри документознавства та інформаційної діяльності, к.політ.н. Дубовик Наталії Анатоліївни на тему «Імідж держави: соціокультурний вимір». Заняття мало новий сучасний формат дискусії, із залученням викладачів кафедри.

Заявлена тема надзвичайно актуальна в сучасних реаліях українського суспільства. На початку заняття була визначена основна мета, яка полягала в спільному пошуку привабливості різних країн світу, що і є результатом іміджування, задля запозичення міжнародного досвіду та впровадження його у власній країні.

Студенти виявили бажання в спільному проєкті доповідей порівняти Україну зі Швейцарією, Японією, США, Францією.

Запропонований формат проведення заняття знайшов позитивний відгук як серед студентів, так і викладачів. Зокрема, студенти внесли пропозицію продовжити аналіз іміджу держав із соціокультурного погляду з метою пошуку цікавого та корисного досвіду для України.

Викладачі кафедри надали високу оцінку проведеному заняттю. Серед позитивних аспектів було виділено: науково-практичний характер; формат, близький до круглого столу, з залученням широкого кола учасників;чітко визначені завдання для висвітлення задекларованої теми; творчий індивідуальний підхід студентів у власних презентаціях спільного проєкту; професійне модерування заходу (вміння зорієнтувати доповідь студента на розкриття сутності соціокультурного виміру іміджу держави).

Заняття проведено цікаво, змістовно, динамічно, з урахуванням інноваційних підходів до викладання у ЗВО. Наталія Анатоліївна проявила високу педагогічну майстерність, а другокурсники продемонстрували рівень ерудованості, фахові знання, здобуті протягом вивчення дисципліни «Іміджологія».

Ураховуючи велику зацікавленість та активність спільної робити викладачів і студентів, прийняте рішення продовжити традицію зустрічей вже у форматі круглого столу та конференції за запронованими темами: «Роль соціальної та культурної політики держави у формуванні її іміджу», «Роль громадянського суспільства у формуванні іміджу держави», «Імідж держави: інтер᾽єрні та екстер᾽єрні рецепції», «Імідж держави в художній літературі та публіцистиці».

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності запрошує приєднатися всіх охочих до спільної наукової діяльності, бо такі заходи – це творення високоосвіченої української еліти!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 455