XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

До уваги випускників бакалаврів та магістрів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка»: захист атестаційних робіт

13:08, 27-05-2022

Шановні студенти!

захист атестаційних робіт проводитиметься о 09:00 онлайн в режимі відеоконференції згідно наступного графіку:

10 червня 2022

Комісія №4

10 червня 2022

Комісія №5

1

Бігун Вікторія Ігорівна

 

2

Дубовик Микола Романович

 

 

 

 

14 червня 2022

1

Алєксєєнко Сергій Романович

14 червня 2022

Журба Данило Віталійович

2

Атаманюк Віктор Вікторович

Клименко Микита Володимирович

3

Голік Анна Сергіївна

Смілянець Богдан Миколайович

4

Закрасняний Артур Вікторович

Смолянець Владислав Борисович

5

Ілляш Олена Максимівна

Артеменко Ігор Олександрович

6

Казенко Георгій Олексійович

Борко Іван Андрійович

7

Лисенко Петро Олександрович

Калініченко Данило Олександрович

8

Лисинюк Владислав Віталійович

Косенко Анастасія Сергіївна

9

Луцюк Іван Валерійович

Максимчук Роман Олександрович

10

 

Ниник Володимир Борисович

 11

 

Федосеєнко Андрій Сергійович

 12

 

Харитонов Олександр Володимирович

 

 

 

 

 

15 червня 2022

1

Мошков Микита Сергійович

15 червня 2022

Ковальський Максим Олегович

2

Редька Давид Миколайович

Криворучко Роман Сергійович

3

Романько Олександр Русланович

Макаров Богдан Олегович

4

Сюрвасєв Владислав Валерійович

Мараховський Артем Юрійович 

5

Толмачов Олександр Дмитрович

Ручко Владислав Васильович

6

Тренба Андрій Олександрович

Стецюк Геннадій Геннадійович

7

Хорошун Олександр Олександрович

Хмельовий Анатолій Олександрович

8

Чередніков Максим Русланович

Цимбал Денис Сергійович

9

Чирва Богдан Миколайович

Шитьман Михайло Васильович

 10

 

Щербак Іван Володимирович

 11

 

Нерослик Дмитро Леонідович

 12

 

Хоменко Василь Петрович

 

 

 

 

 

16 червня 2022

1

Шаран Дмитро Олегович

16 червня 2022

 

2

Юрчук Евеліна Ігорівна

 

3

Антіпін Андрій Олексійович

 

4

Борзенков Владислав Володимирович

 

5

Волонтир Ігор Віталійович

 

6

Габшидзе Едуард Рустамович

 

7

Гольдман Андрій Михайлович

 

8

Карнасюк Андрій В'ячеславович

 

9

Кирсенко Андрій Сергійович

 

 

Участь студента у захисті є обов‘язковою (ведеться відеозапис)!

Посилання на відеоконференцію вам надішлють у чаті групи.

При виникненні питань звертайтесь до керівників атестаційних робіт або завідувача кафедрою scully170517@gmail.com

Бажаємо успіхів!

Читайте також
Переглядів: 423