Випуск бакалаврів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки

10:01, 30-06-2022

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки Навчально-наукового інституту захисту інформації вітає студентів 4-го курсу, які успішно захистили дипломні роботи в Державному університеті телекомунікацій. Теми дипломних робіт, які випускники обирали самостійно, були представлені в сучасних напрямках сфери кібернетичного захисту, таких як:

• Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо виявлення та реагування на кіберінциденти в інформаційній системі підприємства на базі ESET Protect
  • Дослідження шляхів та розробка рекомендацій щодо автентифікації користувачів під час доступу до корпоративних систем і конфіденційної інформації на базі Eset Secure Authentication
  • Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо управління активами корпоративної інформаційної системи на базі рішень Qualys
  • Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо протидії фроду в інформаційній системі підприємства на базі рішення Shield
  • Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо захисту файлового серверу підприємства на базі рішення ESET Server Security
  • Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо управління вразливостями  корпоративної інформаційної системи на базі рішення Qualys VMDR
  • Дослідження шляхів та розроблення рекомендацій щодо виявлення загроз інформаційній системі підприємства на базі AQL-запитів

Кіберзлочинність обійдеться світові в трильйони доларів у найближчі роки, що зробить її більш прибутковою, ніж багато інших незаконних дій разом узятих.  Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки при Державному університеті телекомунікацій передає студентам найсучасніші методи та засоби кібербезпеки, необхідні для захисту від кібератак, що робить наших випускників незамінними практично в кожній галузі.

«Ми бачимо величезний попит на фахівців з кібербезпеки в усіх галузях. - сказала завідуюча кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки – Галина Іванівна Гайдур. - Набагато легше атакувати вразливі організації в безпрецедентному глобальному масштабі. В наш непростий час компанії перебувають у інтелектуальній та технологічній «гонці озброєнь» з кібер-супротивниками. Оскільки зловмисні хакери, злочинні організації та навіть деякі держави стають все більш досконалими, фахівців з кібербезпеки шукають для роботи в різних умовах у державних, промислових та військових секторах по всьому світу. Попит на кібер-професіоналів продовжує перевищувати пропозицію висококваліфікованих кандидатів для виконання важливих ролей. Сьогоднішні студенти швидко стануть завтрашніми передовими кібер-захисниками».

Ми поцікавились, що відчувають студенти після завершення навчального процесу.

«Навчання на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки дозволило мені побачити методи кібернетичного захисту в ширшому соціальному контексті з подальшим вивченням важливих аспектів (від причин до можливих рішень). - зазначила Дар’я Денисівна Шулімова, випускниця кафедри ІКБ. - Наукові працівники кафедри зрозуміло та комплексно викладають інноваційні ідеї та рішення для проблем кібербезпеки, діляться практичним досвідом з широкого колу питань та проблем сучасного кіберзахисту, а саме: Який потенціал штучного інтелекту для виявлення та вирішення існуючих і нових проблем кібербезпеки? Як ми можемо розширити наш погляд на управління ризиками кібербезпеки та що означає поява квантових комп’ютерів для стійкості методів шифрування, які використовуються у всьому світі у фінансових операціях, і як ми можемо підготуватися до цих змін?».

«Я б рекомендував вивчати кібербезпеку всім, хто хоче розвивати свою IT-кар’єру. – додає Ігор Васильович Мурзін, бакалавр кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. -  Освіта, яку ви отримуєте, є першокласною, актуальною та важливою для просування вашої кар’єри в галузі ІТ. Я відчуваю, що моє навчання в Державному університеті телекомунікацій відіграло важливу роль не тільки в підготовці до роботи у сфері кіберзахисту. Тепер мій досвід  відповідає всім освітнім вимогам даної посади».

Найкращі студенти-випускники кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки отримали сертифікати, які дають їм право на отримання високооплачуваного робочого місця у компаніях-партнерах кафедри.

Шановні випускники, вітаємо вас із заслуженим успіхом! Вся важлива нелегка робота, яку ви виконували на протязі навчання, нарешті принесла вам чудові результати.  На вас чекає ще багато нагород. Продовжуйте наполегливо працювати.

Ви наша гордість!

Ми так пишаємося вами!

Колектив кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки