Кафедра маркетингу щиро вітає випускників спеціальності «Маркетинг»!

10:53, 01-07-2022

Випускники-маркетологи цього року - це особлива гордість кафедри, яких ми впевнено можемо називати гідними фахівцями своєї справи та справжніми патріотами нашої прекрасної України. Кілька років тому ви закінчили школу і постали перед вибором вузу і спеціальності. І прийняли вірне рішення на користь сучасної освіти за престижною і перспективною спеціальністю «Маркетинг» у Державному університеті телекомунікацій!

Колектив кафедри маркетингу щиро вдячний вам за ваше прагнення до знань, за активну участь у   житті університету та кафедри, за старанність і людяність, за можливість пишатися вами! Ви проявили себе як найкращий приклад молоді, яку неможливо зламати і, незважаючи на складну ситуацію, змогли блискуче захистити свої кваліфікаційні роботи і навіть з відзнакою.

Тож вітаємо випускників – маркетологів  з отриманням дипломів і бажаємо реалізації задумів, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах!

Хай ваша дорога життя буде цікавою, сповненою неймовірних відкриттів, а  особисті надбання та таланти – допоможуть впевнено досягати нових вершин.

Бажаємо особливого натхнення та наполегливості, бо від нас всіх залежить майбутнє нашої держави, тому важливо продовжувати працювати, навчатися та спільно рухатися до нашої Перемоги!