Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

15:30, 03-07-2022

Згідно з розпорядженням ректора університету В. Б. Толубка на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності через освітню платформу ZOOM здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, що навчалися за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» захищали кваліфікаційні роботи.

Оцінювали захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт голова комісії - Олександр Гаранін, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства; члени комісії: Тетяна Сидоренко, завкафедри; Катерина Климова, Наталія Дубовик, Світлана Яременко – доценти кафедри.

Захисти кваліфікаційних робіт відбувалися в доброзичливій атмосфері. Студенти достойно презентували результати своїх наукових досліджень.

Від імені науково-педагогічного складу кафедри документознавства та інформаційної діяльності висловлюю слова подяки Олександру Гараніну - голові комісії - за толерантний, виважений, професійний підхід під час співпраці протягом шести днів захистів кваліфікаційних робіт. Ваше уміння почати запитання зі слів «Подумаймо разом…», підтримати кожного здобувача було дуже необхідним за цих умов.

Наукові керівники кваліфікаційних робіт. Без їх консультацій, досвіду, порад робити дослідження, опрацьовувати джерела, формулювати висновки було б дуже складно.

65 студентів денної та заочної форм навчання станом на 01 вересня 2021 року приступили до виконання бакалаврських кваліфікаційних робіт. Кінець березня – початок квітня 2022 року я стала телефонувати, писати в групи з проханням вийти на зв'язок й відзвітувати про стан виконання наукових досліджень. Кожен по одинці і всі разом ми пройшли з вами багато: хтось мав на руках тільки телефон, у когось не було доступу до мережі Інтернет, а Савенкова Тимура з Бучі шукали одногрупники, я, директор Інституту піднімав особову справу...

Ми перемогли: 65 студентів успішно захистили кваліфікаційні роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Шановні здобувачі вищої освіти, бажаю, щоб знання, здобуті під час навчання, написання наукових робіт, знадобилися Вам для реалізації планів, мрій, прийнятих рішень. Хай очі світяться добром, гордістю за себе. Здоров’я, удачі, мирного неба над нескореною Українською землею! Ви молодці!

Із повагою Тетяна Сидоренко,
завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності