XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Підготовка сучасних менеджерів - важлива складова діяльності Державного університету телекомунікацій в умовах військового стану в країні

06:16, 05-07-2022

Формування конкурентоспроможної  національної економіки та сталого економічного розвитку України, за існуючих викликів та  загроз, уможливлюється  наявністю сучасних висококваліфікованих фахівців, які ефективно використовують свій інтелектуальний потенціал, генерують нові ідеї та застосовують креативні підходи до розв’язання сучасних проблем та подолання існуючих викликів.   Розкрити повною мірою потенціал та творчі здібності студентів, забезпечити якісну професійну підготовку – невідкладне завдання сьогодення сучасної освіти .  Жорстка світова конкуренція та військові події в країні вимагають від сучасних менеджерів застосування інноваційних технологій, нових ідей, які б відповідали вимогам часу.  

14-16 червня 2022 р. на кафедрі менеджменту відбувся захист  кваліфікаційних робіт бакалаврів та магістрів  спеціальності 073 «Менеджмент». Студенти презентували результати наукових досліджень з важливих питань сучасного менеджменту. Вони продемонстрували високий рівень знань та професійних компетентностей з менеджменту, економічної безпеки, фінансового менеджменту, моделювання процесно-орієнтованих систем управління на інноваційних засадах з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі та широкого застосуванням сучасних ІТ-технологій.

Викладачі кафедри менеджменту вітають студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів і магістрів та бажають їм подальших звершень.

30 червня відбулося  урочисте вручення дипломів випускникам нашого університету. Випускгикам кафедри менеджменту ми бажаємо завжди гідно нести звання випускника Державного університету телекомунікацій та нових  досягнень в їх професійній діяльності.

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 273