Чому слід обрати для вступу у 2022 році спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльность

14:39, 05-07-2022

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – це найсучасніша та найбільш затребуваніша спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння,  та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності.

Наші викладачі та провідні фахівці - практики компаній-партнерів допоможуть студентам отримати необхідні компетенції для успішного кар’єрного зростання.

Ми знаємо відповіді на запитання:

• як буде розвиватися рітейл у сучасних умовах і які існують секрети успіху відкриття власного бізнесу у торговельній сфері,
  • як організувати комерційну діяльність підприємства та стимулювати торгові роздрібні мережі,
  • як залучити покупця до процесу покупки, і не тільки!

Ви маєте шанс отримати відповіді на ці запитання, а також стати успішним в майбутньому, або стати провідним підприємцем, або керівником сучасної біржі та заробити свій перший мільйон.