Продовжено термін реєстрації для участі у ЗНО (НМТ)

02:33, 21-07-2022

Сьогодні міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення змін до Календарного плану організації та проведення у 2022 році НМТ, а саме організації спеціальної сесії.

З метою забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, які через військово-політичну ситуацію та наслідки військової агресії рф не змогли зареєструватися для участі у ЗНО (НМТ) в основний і додатковий періоди, отримають можливість зробити це під час спеціального періоду.

Для цього вступникам необхідно:

• з 12 до 15 серпня сформувати реєстраційну картку на сайті УЦОЯО;
  • з 25 до 30 серпня вибрати населений пункт для складання НМТ на персональній сторінці;
  • з 5 до 7 вересня підтвердити на персональній сторінці намір взяти участь у тестуванні та вибрати населений пункт, що найбільш наближений до місця перебування в період проведення спеціальної сесії.

Шановні абітурієнти!

Якщо ви хочете розвиватися, готові сумлінно працювати і отримувати за свою працю високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в затребуване і високооплачуване інформаційне майбутнє!