Distributed Lab оголошує старт серії курсів!

19:06, 07-09-2022

Distributed Lab – найпередовіший центр експертизи блокчейнів у Європі; він складається з більш ніж 50 амбітних інженерів, дослідників та підприємців. Місія його полягає в тому, щоб створити Фінансовий Інтернет, де кожна облікова система у світі може вільно взаємодіяти з будь-якою іншою. Ми прагнемо зробити нашу готову до роботи платформу токенізації (TokenD) ще доступнішою, щоб кожен міг запустити власний блокчейн-продукт за мінімальний час виходу на ринок і без необхідності підтримувати дорогу команду експертів DLT.

Ви, як студенти Державного університету телекомунікацій, маєте можливість пройти курси:

1. GoLang
  2. Сryptography
  3. DataBases
  4. Blockchain and Decentralized Technologies
  • Обирай GoLang, якщо хочеш почати вивчати з нуля або прокачати свої навички! Практика, практика, практика!
  • Обирай Сryptography. Дізнайся про протоколи, алгоритми,  безпеку в кіберсистемах.
  • Обирай DataBases. Від проєктування до реалізації. SQL: від простих запитів до аналітичних функцій!
  • Обирай Blockchain and Decentralized Technologies, якщо хочеш розібратися з технологією блокчейн, дізнатися про біткоїн, децентралізовані системи, загрози інформаційної безпеки.
  • Обирай 1, 2, 3, 4 або будь-яку комбінацію курсів) та протягом 3-4 місяців отримуй комплексні знання, заохочення, пропозиції стажування!

Що потім?

• Сертифікація