Вітаємо з початком навчання!

12:32, 15-09-2022

Вже 19 вересня 1 курс розпочне своє навчання в аудіторіях Державного університету телекомунікацій. Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків.

Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентів очікує вже з перших пар навчання за спеціалізованими дисциплінами та дисциплінами у напрямку ІТ, що має конкурентну перевагу при працевлаштуванні. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Бажаємо легкого та цікавого навчального року.