XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Додатковий набір до магістратури - останній шанс з 08 листопада до 30 листопада 2022р.!
Вступ БЕЗ ІСПИТІВ - лише за мотиваційним листом!

Тел. +38(066)227-46-60 (Viber, Telegram); +38(044) 249-25-91

Шановні першокурсники та їх батьки!

17:41, 16-09-2022

Колектив кафедри Телекомунікаційних систем та мереж щиро вітає Вас з вступом на освітню програму «Телекомунікаційні системи та мережі» за спеціальністю 172-Телекомунікації та радіотехніка!

Обрана Вами спеціальність забезпечує чудові умови для професійної кар’єри танезалежного фінансового стану в майбутньому.

Бажаємо Вам успішного оволодіння теоретичними знаннями та практичними навичками, які дозволять реалізувати Ваші заповітні мрії!

Початок навчання розпочнеться о ВОСЬМІЙ годині у вівторок, 20 ВЕРЕСНЯ 2022 року, з проведення урочистих заходів посвяти в студенти Державного університету телекомунікацій.

Чекаємо першокурсників біля входу в Університет.

Будь ласка, ознайомтесь з списками навчальних груп, в яких Ви будете навчатися.

Група ТСД-11

  1.  

Біксент`єв Костянтин Володимирович

  1.  

Волинець Денис Леонідович

  1.  

Главацький Олександр Володимирович

  1.  

Гришко Ганна Юріївна

  1.  

Гріненко Серафім Валерійович

  1.  

Гунь Костянтин Олександрович

  1.  

Даніленко Станіслав Володимирович

  1.  

Дідок Олег Олегович

  1.  

Доброжан Любов Петрівна

  1.  

Захаренко Іван Олександрович

  1.  

Кузьміч Артур Ігорович

  1.  

Кучма Анастасія Юріївна

  1.  

Лєщенко Микита Вадимович

  1.  

Мороко Олексій Юрійович

  1.  

Мосієнко Данило Олександрович

  1.  

Надобних Іван Олексійович

  1.  

Назаренко Олександра Михайлівна

  1.  

Папков Михайло Сергійович

  1.  

Пеліхов Віталій Сергійович

  1.  

Савицька Марина Миколаївна

  1.  

Савченко Денис Олександрович

  1.  

Сивак Дмитро Олександрович

  1.  

Сьомка Олег Богданович

  1.  

Тарасюк Андрій Геннадійович

  1.  

Терехов Данило Сергійович

  1.  

Удовик Ігор Дмитрович

  1.  

Філенко Михайло Артемович

  1.  

Черняєв Максим Миколайович

 

ТСД-12

  1.  

Авраменко Костянтин Дмитрович

  1.  

Антонюк Анатолій Станіславович

  1.  

Афанасенко Денис Павлович

  1.  

Баблюк Віталій Володимирович

  1.  

Баланюк Іван Сергійович

  1.  

Гасілов Олександр Костянтинович

  1.  

Демченко Богдан Олександрович

  1.  

Ібішов Денис Олегович

  1.  

Калініченко Олександр Миколайович

  1.  

Кароян Роман Романович

  1.  

Кицюк Владислав Іванович

  1.  

Лизогуб Ростислав Віталійович

  1.  

Марченко Анна Андріївна

  1.  

Микиташенко Тимофій Михайлович

  1.  

Орлянський Максим Анатолійович

  1.  

Папіровий Дмитро Валентинович

  1.  

Пікуль Олександр Іванович

  1.  

Руденко Артем Вячеславович

  1.  

Сивоголовко Каміла Сергіївна

  1.  

Тарасенко Антон Ігорович

  1.  

Тисенко Ангеліна Олександрівна

  1.  

Ткаченко Юлія Сергіївна

  1.  

Третяк Олександр Андрійович

  1.  

Харабара Андрій Володимирович

  1.  

Шевченко Артур Артемович

  1.  

Шумний Віталій Русланович

 

ТСД-13

  1.  

Айдінов Михайло Олександрович

  1.  

Алексанян Артем Романович

  1.  

Безуглий Станіслав Андрійович

  1.  

Бойко Богдан Ігорович

  1.  

Бондар Кирило Олегович

  1.  

Гаврилішин Олег Олегович

  1.  

Жолтіков Денис Вікторович

  1.  

Конишевська Олександра Петрівна

  1.  

Кравець Максим Євгенійович

  1.  

Курченко Ярослав Олександрович

  1.  

Манзик Віталій Миколайович

  1.  

Мацелюх Максим Борисович

  1.  

Місюра Олександр Олександрович

  1.  

Назаренко Максим Юрійович

  1.  

Наумкін Євгеній Романович

  1.  

Немудрий Антон Миколайович

  1.  

Нечипоренко Микола Вадимович

  1.  

Парфенюк Ілля Андрійович

  1.  

Погорєлов Нікіта Андрійович

  1.  

Самодід Євгеній Олександрович

  1.  

Самота Данило Максимович

  1.  

Свиридюк Володимир Володимирович

  1.  

Телендій Андрій Валерійович

  1.  

Тищенко Валерія Вікторівна

  1.  

Шадюк Валентина Миколаївна

  1.  

Янчук Максим Олексійович


Вступники, що поступили на освітню програму «Телекомунікаційні системи та мережі» за спеціальністю 172-Телекомунікації та радіотехніка НА ОСНОВІ ДИПЛОМА МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА розпочинають навчання з 20 вересня 2022 року за розкладом занять у складі навчальних груп:

  1. Мельник Віталій Дмитрович - ТСД-32.
  2. Трикозенко Андрій Миколайович - ТСД-32.
  3. Захаров Данило Володимирович - ТСД-32.

Розміщення немісцевих студентів, які потребують розселення у гуртожитку ТА НАДАЛИ ВІДПОВІДНІ ЗАЯВИ під час подання оригіналів документів до приймальної комісії, здійснюватиметься з ПОНЕДІЛКА – 19 вересня 2022 року (Звертатися до заступника директора Навчально-наукового інституту Телекомунікацій СКРИПНІК Вікторії Володимирівни у кабінет № 109 з 09.00 19/09/2022р.).

УВАГА!

Якщо Ви поступали на спеціальність 172-Телекомунікації та радіотехніка, але не знайшли себе у списках – НЕ ПАНІКУЙТЕ!

Просто Ви ЗАРАХОВАНІ НА НАВЧАННЯ ДО СКЛАДУ ІНШИХ ГРУП!

Перевірте списки зарахованих на навчання на сторінках Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій!

Читайте також
Переглядів: 813