Тренінг з домедичної допомоги та меморандум про співпрацю з Солом'янськими котиками - нові досягнення кафедри

15:15, 04-11-2022

Співробітники та студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення пройшли тренінг з домедичної допомоги від благодійної організації "Солом'янські котики", на якому навчилися базовим правилам надання першої допомоги людям у надзвичайних ситуаціях.

Дана подія є дуже важливою як для слухачів, так в для їх оточення, адже правильно надана перша домедична допомога може врятувати людське життя і здоров'я.

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Державного університету телекомунікацій висловлює безмежну подяку Солом'янським котиками за їх внесок у розвиток та безпеку наших студентів та викладачів!