THE STUDTIME: стартовий випуск газети студентів кафедри публічного управління та адміністрування

17:08, 17-11-2022

Дистанційний формат навчання – зовсім не привід для нудного студентського життя. Студенти кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій не тільки із задоволенням навчаються онлайн, але й активно проводять своє студентське дозвілля!

Саме вони стали ініціаторами започаткування та створення студентської газети «THE STUDTIME». На онлайн-зібранні студенти вирішили зробити сюрприз для кафедри публічного управління та адміністрування і приурочити вихід першого випуску часопису до Міжнародного дня студента. Сказано – значить виконано!

Протягом місяця наші студенти плідно працювали над підготовкою матеріалів до друку, фотографували, креативили, сперичалися, доводили свою правоту… Зрештою, отримали результат – стартовий випуск студентської газети «THE STUDTIME».

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро пишається своїми вихованцями і бажає їм подальших фахових злетів та творчих успіхів» Ви і справді – «best of the best».