Навчання від Академії CISCO на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій

11:54, 21-11-2022

Компанія Cisco - партнер Державного університету телекомунікацій. Саме згідно компетенцій цієї компанії університет реалізує інноваційний зміст навчання, щоб навчити наших студентів практичним умінням та навичкам з можливістю отримання міжнародних сертифікатів в межах навчального процесу, що гарантує нашим випускникам високооплачуване робоче місце.

Викладач кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Державного університету телекомунікацій – Хабюк Наталія Сергіївна активно приймає участь у підвищенні своєї кваліфікації.

Для вдосконалення дисципліни Налаштування безпроводових мереж доступу Наталією Сергіївною було отримано відповідний сертифікат і отримано практичні навички для використання в навчальному процесі.

Впевнений крок до кар'єри в сфері мобільних та відеоінформаційних технологій – спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка!