Особливості навчання в Державному університеті телекомунікацій або практикуємо з першого курсу

18:21, 30-11-2022

У Державному університеті телекомунікацій втілена інноваційна програма підготовки фахівців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», яка передбачає початок оволодіння управлінськими знаннями та навичками уже з перших днів навчання.

Починаючи з першого семестру наші студенти опановують «мистецтво управління», вивчаючи прикладні дисципліни («Основи публічного управління та адміністрування», «Теорія держави та права», «Теорія соціальних комунікацій та інформації у публічному управлінні», «Публічне управління», «Організація діяльності державного службовця», «Політологія та політтехнології» та ін.), які створюють теоретичну та практичну основу компетенцій майбутніх фахівців з публічного управління та адміністрування.

Програмою підготовки за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачається проведення 50% теоретичних та 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дозволяє нашим студентам закріплювати теоретичні знання і набувати практичних навичок. Крім того, тричі на тиждень по дві навчальних години відводиться заняттям з «Англійської мови», а на 3-4-му курсах не менше двох дисциплін кафедри викладається виключно англійською мовою.

Усі заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними засобами, комп’ютерами, підключеними до мережі Internet 5G. У сучасних складних умовах воєнного часу, коли заняття вимушено проводяться в дистанційному режимі, таке сучасне облаштування навчальних аудиторій та наявність високошвидкісного Internet 5G надає можливість науково-педагогічному складу кафедри публічного управління та адміністрування повноцінно та ефективно проводити заняття.

Для здійснення навчально-наукового процесу кафедра публічного управління та адміністрування має високопрофесійний науково-педагогічний склад, який нараховує дев’ять докторів наук та п’ять кандидатів наук.

Важливою складовою навчального процесу в нашому університеті є проходження практики студентами в органах державного управління вже з другого року навчання, що дає змогу не лише зрозуміти зміст та специфіку роботи державного службовця, закріпити практичні навички, набути фахових компетенцій, а й дає змогу продемонструвати нашим партнерам професійні здібності наших студентів.

Шановні випускники 2023 року,

чекаємо на Вас у наступному навчальному році

в Державному університеті телекомунікацій

на кафедрі публічного управління та адміністрування!