XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Особливості національного управління від витоків до сучасності

20:12, 07-12-2022

У жовтні 2022 року зі студентами було проведено лекцію-розмову «Генезис української державності з давніх-давен до кінця XX ст.»

Увага студентів у ході зустрічі була приділена однієї з актуальних тем сучасного суспільства – національному відродженню.

Обговорення розпочалося з витоків соціально-політичних навчань в Україні, а саме було розглянуто управлінські рішення Київської Русі (Руська правда, Кревська, Люблінська, Городельська унії), функціонування Запорізької Січі, політичне життя Гетьманської держави під керівництвом Богдана Хмельницького та Івана Мазепи. Велике зацікавлення викликали державні перетворення радянських часів з часів правління Сталіна, через реформи Микити Хрущова, Леоніда Брежнєва до Михайла Горбачова.

Історичні події, свідками котрих миє зараз, стали потужним поштовхом до національного відродження. Україна здобула незалежність юридичним шляхом, після ухвалення низки документів, що проголошували державний суверенітет. Легітимність цих кроків Верховної Ради підтвердив Всеукраїнський референдум. Незалежність – не «випадковість», як стверджує російська пропаганда, а результат зусиль представників багатьох поколінь. Розпочата Горбачовим «перестройка» активізувала процеси, які раніше стримувалися репресіями. Почали відбуватися події, які спочатку привели до проголошення Україною незалежності, а потім зміцнювали її та наповнювали реальним змістом. Зараз Україна захищає свою незалежність, відбиваючи широкомасштабну агресію Росії.

Такі зустрічі допомагають молодим людям самовизначитись у політичному житті, щоб не стати об'єктом маніпулювання політичних лідерів, партій та рухів, засобів масової інформації та комунікації.

Вивчення дисциплін кафедри Менеджмент допоможе вибрати правильну стратегію в житті.

Якщо у вас є великі плани в житті – Вам до нас. Державний університет телекомунікацій відчиняє свої двері майбутнім лідерам. Тут вам дадуть все, що потрібно для досягнення поставлених цілей та втілення найзухваліших ідей.

Читайте також
Переглядів: 312