XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Навчальний курс «CISCO: Вступ до кібербезпеки»

12:33, 17-01-2023

Під керівництвом завідувача кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, професора Галини Іванівни Гайдур студенти 1го курсу Навчально-наукового інституту захисту інформації успішно завершили навчання на курсах «CISCO: Вступ до кібербезпеки». Заняття проходили онлайн у період з  вересня по грудень 2022 року.

На курсі «CISCO: Вступ до кібербезпеки» учасники вчаться забезпечувати високий рівень безпеки на етапах проєктування та здійснення інформаційного обміну в локальних і глобальних обчислювальних мережах. Головна увага приділяється розробці та впровадженню політики безпеки, розгортанню та підтримці різнопланових мережевих служб, надійному та ефективному доступу до ресурсів мереж. Слухачі курсу дізнаються, як організовувати функціонування сучасних захищених комп’ютерно-мережевих систем.

Майбутні бакалаври вивчали низку важливих тем, необхідних для кожного фахівця захисту інформації: від поняття кібербезпеки до засобів та методів кібернетичного захисту, а також виконували практичні вправи. На думку студентів важко навіть визначити, яка з тем була найцікавішою тому, що матеріал викладався прозоро і зрозуміло, що давало можливість швидко і легко виконувати практичні завдання. Найкращими курсантами були студенти: Бойко Марина Олександрівна (БСД11), Райченко Владислав Сергійович (БСД13) та Вовк Дана Вадимівна (БСД14). Активну участь також приймали: Коваль Артем Максимович (БСД13), Семенюк Віталій Романович (БСД13), Богинський Андрій Олексійович (БСД13), Золотарьов Дмитро Іванович (БСД13). Кожен здобувач освіти отримав сертифікат про проходження навчання.

Сподіваємось, що кожен учасник знайшов свій шлях у таємничий світ кібербезпеки. Бажаємо всім успіхів і ще багато цікавих подій з Cisco!

Фотографії

Читайте також
Переглядів: 811