Стажування студентки кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки - Марини Чечик

10:45, 30-01-2023

Для всіх абітурієнтів та їх батьків ми завжди наголошуємо, що основною метою роботи Державного університету телекомунікацій є не тільки виховання та навчання майбутнього покоління але і підтримка та допомога у розвитку їх професійної роботи. Партнери кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки приймають участь не тільки у розробці учбових планів та програм але і радо запрошують до себе у колектив найкращих студентів. Шанс проявити себе діти отримують проходячи професійну практику у компаніях, що працюють у сфері захисту інформації. Ми пишаємось нашою студенткою групи БСД-32 – Мариною Олексіївною Чечик бо вона проходить стажування у компанії Heraeus.

Heraeus — німецька технологічна група, що спеціалізується на драгоцінних і спеціальних металах, медичній техніці, кварцевому склі, датчиках і спеціальних джерелах світу. Заснована в Ханау в 1851 році, компанія є однією з найбільших сімейних компаній Німеччини. Марина працює в департаменті DevOps, підтримуючи на бєкенді роботу величезних SAP систем. Не так давно організувала цілий Hackathon в компанії.

Проте більш активно наш бакалавр співпрацює з департаментом Cybersecurity, займаючись розробкою й написанням скриптів для SIEM системи під назвою Splunk. В майбутньому, після проходження навчання по роботі зі Splunk, студентка буде більш детально її адмініструвати. Також Марина займається іншими завданнями, наприклад пошуком машин, в яких по різним причинам вже немає антивірусного ПО і подальшим його встановленням.

Бажаємо Марині Чечик успіхів у навчанні та цікавого і успішного кар’єрного росту і розвитку!