Вітання з нагоди вручення дипломів магістрам інженерії програмного забезпечення

12:33, 02-02-2023

Час невпинно рухається вперед, записана ще одна сторінка щоденника життя. Випускники кафедри інженерії програмного забезпечення успішно завершили навчальний процес і отримали дипломи магістра. 31 січня 2023 року відбувся урочистий захід з цієї нагоди. З вітальним словом і теплими побажаннями виступили ректор університету, професор, доктор технічних наук, заслужений працівник народної освіти України Толубко Володимир Борисович та директор Навчально-наукового інституту інформаційних технологій, професор, доктор технічних наук Бондарчук Андрій Петрович, а також представник компанії Huawei, заступник директора департаменту з персоналу Володимир Білавка.

Шановні магістри! Ми віримо у вас. Бажаємо здійснення творчих задумів і перемог!