Вітаємо випускників спеціальності 073-Менеджмент з омріяним дипломом магістра!

19:08, 02-02-2023

У Державному університеті телекомунікацій 31 січня 2023 року відбулася урочиста подія – випуск здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання. Ви – гордість закладу вищої освіти, від Вас залежить майбутнє нашої держави.

Випускники Навчально-наукового інституту менеджменту та телекомунікцій кафедри Менеджменту отримали омріяні дипломи європейського зразка. Дипломи випускниками вручали керівництво університету після привітальних слів ректора Державного університету телекомунікацій та запрошених гостей кафедр-партнерів. Особливо хочемо привітати наших відмінників Берднікову Сєду-Марію Ісаївну, Скоробогату Вікторію Валентинівну та Яргіна Максима Володимировича.

Від щирого серця колектив кафедри менеджменту бажає успіхів у Вашому професійному житті, кар’єрних злетів, а також перемоги нашої країни та Ваших особистих перемог!!!