Славетний фінал магістрів - вручення дипломів

13:07, 03-02-2023

30-го січня відбулася найважливіша подія у житті кожного студента - вручення дипломів магістра. Кожен випускник нашої кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту на моменті випуску - професіонал із амбіціями, який знає, що хоче досягти у житті та вже почав свій шлях за допомогою наших компаній партнерів, які в знак подяки приходять до нас на церемонію. Паралельно з цим гості нашого університету розповідають про свої компанії, чим вони займаються, чого досягли разом з нашими студентами, які там працюють. Так, гостем нашої кафедри була представник Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка підтвердила важливість наших старань та позитивний результат у підготовці майбутніх технічних спеціалістів у сфері кібербезпеки.