Шановні випускники 2023 року! Кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій запрошує на навчання Лише У НАС ВИ ЗМОЖЕТЕ оволодіти теорією та практикою управління вже з перших днів навчання

17:45, 16-03-2023

У Державному університеті телекомунікацій втілена інноваційна програма підготовки управлінців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», яка передбачає набуття повного спектру управлінських компетенцій уже з перших днів навчання. Починаючи з першого семестру наші студенти опановують «мистецтво управління», вивчаючи низку дисциплін, серед яких «Основи публічного управління та адміністрування», «Теорія та історія публічного управління», «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів», «Публічне управління», «Теорія соціальних комунікацій та інформації у публічному управлінні», «Основи діяльності державного службовця», «Українська державність і культура» тощо.

Програмою підготовки за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачається проведення 50% теоретичних та 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дозволяє нашим студентам закріплювати теоретичні знання і набувати практичних навичок. Крім того, тричі на тиждень по дві навчальних години проводяться заняття з «Англійської мови», а на 3-му та 4-му курсах не менше двох дисциплін кафедри викладається англійською мовою. Всі заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними засобами, комп’ютерами, підключеними до мережі Internet 5G.

Важливою складовою навчального процесу в нашому університеті є проходження навчальної практики студентами в органах державної влади та управління вже з другого курсу навчання. Такий підхід до підготовки фахівців з «Публічного управління та адміністрування» дає змогу нашим студентам не лише зрозуміти зміст особливості діяльності державного службовця, закріпити практичні навички, набути певних компетенцій, але й дає змогу продемонструвати нашим партнерам професійні здібності студентів.

Шановні випускники 2023 року,
якщо ви прагнете змінити нашу країну на краще
та стати лідерами змін у державі – вам точно до нас!
Кафедра публічного управління та адміністрування
Державного університету телекомунікацій!

ЧЕКАЄ НА ВАС!