До уваги студентів першого – третього курсів кафедри ТСМ!

17:04, 29-03-2023

Звертаємо увагу студентів, які навчаються за спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» та мають право обрання навчальних дисциплін за їх власним вибором відповідно вимог «Положення про порядок та умови обрання студентами вибіркових дисциплін у Державному університеті телекомунікацій», кафедрою телекомунікаційних систем та мереж прийняте рішення про подання студентами першого-третього курсів заяв кураторам навчальних груп про обраний для вивчення перелік освітніх компонентів в електронному вигляді.

Нагадуємо Вам, що обрання дисциплін вільного вибору дає можливість отримати міжнародний промисловий сертифікат у власному авторизованому міжнародному центрі промислової сертифікації PEARSON VUE. І саме отримання таких сертифікатів, що визнаються у 175 країнах світу, долає усі «стіни» на шляху отримання нашими випускниками першого високооплачуваного робочого місця у будь-якій країні світу.

Для уточнення  інформації звертайтеся до завідувача кафедри ТСМ Заїки Віктора Федоровича.