Проведення профорієнтаційної роботи науково-педагогічними працівниками кафедри УІКБ

16:16, 31-03-2023

Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. Правильний вибір дозволить гідно заробляти, максимально повно розкрити свої здібності та отримувати задоволення від виконуваної роботи.

Тому в рамках підготовки до вступної кампанії наприкінці березня науково-педагогічними працівниками кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) університету було проведено зустрічі з метою проведення профорієнтаційної роботи з потенційними абітурієнтами – випускниками шкіл Солом’янського району.

Так, 21 березня 2023 року асистент кафедри Запорожченко М.М. провів зустріч з учнями 10-х та 11-х класів гімназії біотехнологій №177, в результаті якої вони дізналися про таку цікаву, перспективну та високооплачувану професію, як кібербезпека, а також про переваги навчання на кафедрі УІКБ, особливості вступу до Державного університету телекомунікацій у 2023 році та отримали відповіді на питання стосовно практики та стажування, працевлаштування випускників, умов проживання в гуртожитку, військової кафедри тощо.

Викладачі кафедри УІКБ відповідально відносяться до підготовки студентів по оволодінню спеціальності Кібербезпека. Тому підготовка майбутніх фахівців з кібербезпеки завжди спирається на оволодінні сучасними інформаційними технологіями, фундаментальними та прикладними науковими дисциплінами, що дозволяє одержувати високий рівень теоретичного та практичного навчання, що є загальносвітовим цінностним прикладом  для інших ВНЗ України та для нашого університету.