Вільний вибір дисциплін студентами кафедри Інженерія програмного забезпечення

09:29, 01-04-2023

Державний університет телекомунікацій дотримується процедури формування індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів вищої освіти, що здійснюється відповідно до Положення про організацію освітнього процесу у Державному університеті телекомунікацій, затвердженого Вченою радою Державного університету телекомунікацій 31 травня 2021 року, протокол № 19 і введеного в дію наказом ректора № 112 від 31 травня 2021 року та відповідно до Положення про порядок та умови обрання студентами вибіркових дисциплін у Державному університеті телекомунікацій затвердженого Вченою радою Державного університету телекомунікацій 01 листопада 2021 року, протокол № 5.

Вибіркові дисицпліни є важливим кроком для задоволення освітніх запитів студентів 1 – 3 курсів кафедри Інженерії програмного забезпечення. Для планування освітнього процесу на 2023-2024 навчаний рік кафедра Інженерії програмного забезпечення провела онлайн-зустрічі 28-30 березня зі студентами 1, 2,3 курсів. Студентам представлено огляд Каталогу освітніх компонентів вільного вибиру та інформаційних пакетів цих дисциплін. А викладачами Університету Негоденко Оленою, Золотухіною Оксаною, Садовенко Володимиром, Трінтіной Наталією, Миколайчук Вірою, Яскевичем Владиславом представлено актуальність вивчення відповідних дисциплін і їх відповідність Освітнітньо-професійній програмі «Інженерія програмного забезпечення».

Шановні студенти! Для обрання дисципліни вільного вибору на 2023-2024 навчальний рік Ви можете ознайомитись із силабусами відповідної дисципліни в Каталозі освітніх компонентів вільного вибору в розділі Освітній рівень «Бакалавр», потім Вам потрібно заповнити заяву (Вашого року навчання), в якій прописати відповідні дисципліни для 3 та 4 семестрів (1 курс), 5 та 6 семестрів (2 курс), 7 та 8 семестрів (3 курс) відповідно. Зверніть увагу, що в кожному семестрі Вам потрібно вибрати 2 дисципліни, що разом за рік – 4.