Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Сучасні аспекти діджиталізації та інформатизації в програмній та комп'ютерній інженерії»

17:54, 04-05-2023

яка відбудеться у дистанційному режимі (онлайн) 01- 03 червня 2023 р.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Ця конференція є важливою платформою для обміну науковими досягненнями, новими ідеями та досвідом у галузі програмної і комп'ютерної інженерії, особливо з фокусом на сучасних аспектах діджиталізації та інформатизації. Вона забезпечить можливість для вчених, дослідників, фахівців та практиків поділитися своїми дослідженнями, розповісти про свої проекти, обговорити перспективи та різноманітні підходи до вирішення сучасних проблем програмної та комп’ютерної інженерії.

≡ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ ≡

1. "Цифрова трансформація в програмній та комп'ютерній інженерії"
  2. "Інтернет речей (IoT) та додаткові реалістичні технології в діджиталізованому світі"
  3. "Технології та інновації в комп'ютерній інженерії"
  4. "Безпека та кіберзахист в епоху цифрових технологій"
  5. "Блокчейн-технології та криптовалюти в епоху діджиталізації"
  6. "Дослідження та розробка діджиталізованих додатків та платформ"
  7. "Дані та аналітика в діджиталізованому світі"
  8. "Автоматизація та робототехніка в діджиталізованих середовищах"
  9. "Штучний інтелект та машинне навчання в програмній та комп'ютерній інженерії"
  10. "Соціальні аспекти діджиталізації: взаємодія техніки та суспільства"

Участь у конференції та онлайн публікація БЕЗКОШТОВНІ! Форма участі – ДИСТАНЦІЙНА/ЗАОЧНА.  Матеріали надсилати до 31.05.2023 року на е-maіl: digitaldut2022@gmail.com

Запрошуються фахівці, науковці, викладачі, аспіранти та студенти в галузі Інформаційних технологій. Усі матеріали конференції будуть представлені в університетському репозитарії у вигляді збірки тез доповідей із можливістю подальшого цитування у наукометричних базах.

ВИМОГИ ДО ПУБЛІКАЦІЙ

Тези доповідей, обсягом 1-2 сторінки формату А4, приймаються до друку українською або англійською мовами. Шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1; усі поля – по 2 см; абзац – 1,25 см. Вони мають включати чотири блоки:

• Постановка задачі.
  • Мета дослідження.
  • Результати дослідження.
  • Висновки та перспективи.

Список використаних джерел (2-5 джерела) друкується наприкінці тез в алфавітному порядку. Посилання наводять у тексті в квадратних дужках [2].

Студенти повинні вказати свої контактні дані; прізвище, ім’я та по-батькові свого наукового керівника, його науковий ступінь, вчене звання та посаду.

Увага! Оригінальність тексту статті не менше ніж 70%. За зміст та якість поданих тез відповідальність несуть автори та їхні наукові керівники.

Тези, які не відповідають вимогам, містять академічний плагіат розглядатися не будуть.

Файл тез доповідей повинен мати назву:

Прізвище_Ініціали _Напрям_№.docx (або doc).

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Петров Олександр Іванович,

студент 4 курсу, групи КІД-51

Державного університету телекомунікацій

(093) ХХХ ХХ ХХ

petrov@i.ua

Науковий керівник: Федоренко Юрій Іванович,

кандидат технічних наук,

доцент кафедри Комп’ютерної інженерії

Державного університету телекомунікацій, м. Київ

НАЗВА ДОПОВІДІ

Постановка задачі. [Текст]

Мета дослідження. [Текст]

Результати дослідження. [Текст]

Висновки та перспективи. [Текст]

Список використаних джерел

Мельник Р.А. Алгоритми та методи опрацювання зображень: Навчальний посібник / Мельник Р.А. Львів: Львівська політехніка, 2017. – 220 с.

Зразок оформлення тез

Жебка В.В._Секція№7