Профорієнтаційна робота триває

14:08, 09-05-2023

Вибір професії – один з найголовніших життєвих кроків, які здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі. Розуміючи та враховуючи це, викладачі кафедри публічного управління та адміністрування продовжують проводити профорієнтаційну роботу з метою орієнтації випускників середніх навчальних закладів на актуальні, популярні спеціальності, затребувані на сучасному ринку праці, які можна отримати в Державному університеті телекомунікацій за інноваційними освітніми програмами.

Минулого тижня доцент кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій Г.О. Орендарчук з профорієнтаційною метою відвідала Опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5» Черкаської області. Відбулися зустрічі з учнями випускних 11-А та 11-Б класів. Галина Олексіївна розповіла про інноваційний зміст навчання в Державному університеті телекомунікацій та особливості підготовки фахівців за освітніми програмами кафедри публічного управління та адміністрування. Учні цікавилися особливостями вступної кампанії – 2023, кількістю бюджетних місць, навчанням за контрактом, матеріальним забезпеченням університету, поселенням у гуртожиток, вартістю навчання, перспективами працевлаштування.

Сподіваємося, що значна частина випускників Черкащини поповнить студентські ряди ДУТу в цьому році. Чекаємо на вас!