Знайомимо абітурієнтів зі спеціальністю максимально близько

11:45, 13-05-2023

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту готова до вступу абітурієнтів та не втрачає жодного шансу демонструвати всі свої переваги та можливості, проводячи майстер-класи, де детально презентує специфіку нашого навчання та майбутніх професій наших студентів. Можна сказати, що ми демонструємо демо-версію всіх курсів навчання на нашій кафедрі, щоб абітурієнти не чули лише щось абстрактне, а й бачили конкретику.

Так, ми презентували 12-го травня для учнів Малої академії наук мережевий фільтр, показали принцип його роботи за допомогою спеціального програмного забезпечення, розповіли про його призначення та з їхньою участю зробили декілька невеличких дослідів по замірам можливостей цього засобу захисту інформації.