Щастя під час війни

12:31, 23-05-2023

Страх, тривога, апатія, перевтома та інші негативні переживання можуть впливати руйнуючим образом на нас.

Цих емоцій не уникнути, і вони є нормальними на фоні критичних і ненормальних обставин.

Проте де шукати щастя під час постійних загроз?

1. Щастя в простих речах. В розмові з дорогими людьми, в музиці чи перегляді улюблених фільмів, читанні улюбленої поезії чи романів. Насолоджуватись ранковою кавою, прогулянкою по природі, спогляданням неба, води чи лісу. Все, що ми мали колись задарма і не цінували, бо сприймали як даність, зараз можемо використати як цінний дар нам від життя.
  2. Щастя в стосунках з близькими, рідними та друзями. Це, дійсно, може заряджати позитивними емоціями та надавати ресурсний стан.
  3. Щастя в корисній справі на своєму місці, в користі та турботі, яку ви приносите іншим. Для когось це працювати на роботі, розвивати бізнес, волонтерити, виховувати дітей тощо. Адже тепер кожен українець на своєму місці є частиною загального фронту.

Ставте перед собою реальні цілі, які дійсно вас цікавлять та надихають.

Провідний психолог
Адамюк Діана Сергіївна