На кафедрі Комп’ютерної інженерії ДУІКТ відбувся успішних захист курсових робіт

12:51, 23-05-2023

На кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся успішний захист курсових робіт з предмету Архітектура комп’ютерів студентами 1 курсу груп КІД-11 та КІД-12.

Студенти продемонстрували глибинні знання з предмету, показали, що можуть самостійно знаходити, опрацьовувати та відтворювати інформацію. Під час заслуховування освітні колеги з повагою слухали одне одного уважно і зацікавлено, після виступів задавали питання, на які отримували відповіді.

Курсова робота - це своєрідна “репетиція” перед захистом бакалаврських робіт на останньому курсі, яка допомагає зрозуміти на початку навчального шляху важливість наукових досліджень, грамотного письма і правильного оформлення згідно ДСТУ.