Представники Державного університету телекомунікацій відвідали XIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «МАТЕМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ОСВІТА»

11:42, 06-06-2023

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем постійно розвивається та вдосконалюється. В рамках професійного розвитку ми відвідуємо онлайн та офлайн конференції, семінари з наукових та ІТ-напрямків, а також приймаємо участь в освітніх ініціативах та курсах.

Саме тому відвідування конференції «МАТЕМАТИКА. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ. ОСВІТА» стало ще одним досягненням в нашу скарбничку викладацької квалафікованості та компетентності.

Наукова подія відбулася на базі табору Волинського національного університету (оз. Світязь)

В рамках конференції учасники відвідали семінар та Хакатон, присвячені інформаційним технологіям та кібербезпеці.