Співпраця з EPAM Master's Program

12:53, 06-06-2023

Міжнародна компанія Epam Systems вже не один рік є партнером кафедри Інженерія програмного забезпечення та забезпечує підтримку та розвиток як бакалаврського рівня, так і магістерського рівня вищої освіти.

Однією з важливих програм є EPAM Master's Program, яка надає можливість студентам отримати технічні знання та вміння з напряму «Cloud & DevOps», а також ─ подвійний диплом зі спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення на другому (магістерському) рівні вищої освіти від компанії Epam Systems та Державного університету телекомунікацій.

Кафедра інженерії програмного забезпечення запрошує на навчання на другий (магістерський) рівень вищої освіти з напрямом DevOps та надає можливість кар’єрного росту в ІТ галузі.

Для вступу Вам потрібні: