Курси 3Д моделювання як ознайомча практика для студентів другого курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

12:07, 27-02-2024

Протягом тижня студенти мали змогу ознайомитися з усіма тонкощами 3Д моделювання, зокрема з теоретичною базою в даній галузі, роботою у програмному середовищі – Blender, та врешті-решт змогли надрукувати свої вироби на 3д принтері під керівництвом фахівця-практика від підприємства. Таким чином практиканти змогли відкрити для себе новий напрямок в ІТ-сфері здобувши цінний досвід і знання, які знадобляться їм у побудові їх власної кар'єри.

А завдяки потужній матеріальній базі лабораторії Vodafone студенти, як і представник від підприємства, були повністю забезпечені всім необхідним для проведення курсу.

Дякуємо Олейнікову Івану Анатолійовичу - представнику від підприємства, за його внесок у розвиток наших студентів!

Вступайте на спеціальність 126, Інформаційні системи та технології щоб також вивчати перспективні напрямки в ІТ індустрії.