Вступ 2024: Чому для навчання потрібно обрати саме кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій

15:41, 27-02-2024

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору свого майбутнього. Адже вірно обраної дороги зараз залежить те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту.

То що можна порадити випускникові і його батькам?

Пропонуємо вам розглянути вступ до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій. В нашому університеті ОЧНЕ навчання, що є вагомою превагою серед інших навчальних закладів вищої освіти.

Навчаючись на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій ви станете не просто вузьконаправленим спеціалістом, ви станете універсально високопідготовленою людиною з різних напрямків. З нами ви зможете опанувати принципи побудови і функціонування сучасних та перспективних телекомунікаційних мереж, мереж мобільного зв'язку, систем цифрового телебачення, фіксованого і мобільного Інтернету та супутникового зв'язку, вивчити основи мережевого програмування C++, Java, організацію бізнесу в телекомунікаціях, проектування і адміністрування мереж, захист інформації в інфокомунікаційних системах, БПЛА і багато іншого.

Сучасний світ з кожним днем розвивається з величезною швидкістю та відкриває за собою безліч можливостей, які вам допоможе вхопити та опанувати кафедра МВТ!

Саме з нами вас чекає захоплююча подорож у світ інновацій та сучасних технологій! Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій — це місце, де технології рухають світ вперед!

Спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка – завжди серед флагманів розвитку науки та техніки у світі: мобільний і супутниковий зв'язок, комп'ютерні та інформаційні системи, інтернет - існують і розвиваються завдяки саме телекомунікаційним системам. Запрошуємо на навчання!

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,
ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
з 9:00 до 16:00!