Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем організовує новий конкурс стартапів Start Smart IT 2024

10:21, 28-02-2024

Раді повідомити вам чудову новину! Що кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем спільно з інститутом ІТ ДУІКТу та партнерами ІТ-компанії запрошує всіх активних студентів ІТ-спеціальностей взяти участь у конкурсі цікавих технічних ідей та стартап проектів "START SMART IT 2024"!

Головний організатор - кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем (126 Інформаційні системи та технології).

Категорії:

• GameDev;
  • EmbeddedDev;
  • SoftwareDev.

Терміни:

• до 15.04.24 - зареєструвати команду до участі за посиланням
  • до 25.04.24 - подати презентацію проекту;
  • 7.05.24 - виступи, оголошення переможців, винагороди і подарунки.

Партнерами конкурсу стануть відомі ІТ-компанії України та світу, такі як Huawei, Genesis, Mikrotik, Smart Synergy та інші!

Долучайтеся до участі і станьте на крок ближче до  реалізації своїх  ідей та можливості розпочати успішну ІТ-кар'єру!

Всі учасники отримують іменний сертифікат та подарунки від партнерів, а найкращі проекти можливість реалізації та бізнес підтримку!