Дуальна освіта в HUAWEI

17:37, 29-02-2024

З лютого 2024 року студентка кафедри Штучного інтелекту Софія Халапова розпочала дуальне навчання в компанії Huawei.

Дуальна освіта – це інноваційний підхід до навчання, який поєднує теоретичні знання та практичний досвід, надаючи студентам унікальну можливість отримати не лише теоретичні знання в учбових закладах, але й практичний досвід роботи в реальних умовах підприємства.

Головна ідея дуальної освіти полягає в тому, щоб об'єднати академічну підготовку і практичний досвід, забезпечуючи студентам глибше розуміння своєї обраної сфери. Цей підхід дозволяє випускникам бути більш конкурентоспроможними на ринку праці, оскільки вони вже мають досвід роботи і можуть швидше адаптуватися до вимог сучасного бізнесу.

Оскільки Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій тісно співпрацює з компанією Huawei, студенти відвідують лекції та практики від спеціалістів організації в київському офісі компанії.

Програма даної освітньої програми передбачає вивчення таких тем як: радіоелектроніка, зв’язок, радіоуправління та датаком. Компанія Huawei надає студентам доступ до обладнання, матеріалів та незрівнянного досвіду спеціалістів. Працівники виступають менторами кожного студента, якісно доносять інформацію та завжди готові допомогти розібратись у темах освітнього процесу.

Програма дуальної освіти передбачає навчання протягом 3-ох місяців та сертифікації від Huawei наприкінці освітнього процесу.

Дуальна освіта відкриває нові горизонти для навчання, забезпечуючи взаємодію між освітою та практикою, і стає ключовим інструментом для успішної кар'єри у сучасному світі.