IV всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу»

20:05, 01-03-2024

28 лютого 2024 року на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Навчально-наукового інституту захисту інформації було проведено IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервність бізнесу».

В ній прийняли участь науковці вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспіранти, здобувачі та студенти. За результатами конференції було надруковано збірник тез.

На конференції "Стратегії кіберстікості: управління ризиками та безперервність бізнесу" у нашому університеті фахівці з кібербезпеки розглядали важливі аспекти сучасних викликів у цій сфері. Дискусії стосувалися не лише технічних аспектів, а й стратегічного управління ризиками, необхідного для забезпечення безперервності бізнесу в умовах постійно зростаючих кіберзагроз.

Науковці наголосили на тому, що сучасні технології та динаміка кіберзагроз вимагають від організацій активного впровадження стратегій кібербезпеки. Зокрема, обговорювалися методи захисту від атак, виявлення інцидентів та відновлення після кібератак.

Важливою темою було управління ризиками, пов'язаними із кібербезпекою, та розробка ефективних стратегій в цьому напрямку. Експерти рекомендували не тільки інвестувати в технічні засоби захисту, але й акцентувати увагу на підготовці персоналу та формуванні культури безпеки в організації.

Конференція також висвітлила важливість взаємодії між університетами, бізнесом і галузевими експертами для обміну досвідом та створення спільних стратегій кібербезпеки. Заходи, спрямовані на забезпечення безперервності бізнесу в умовах кіберзагроз, вимагають спільних зусиль та комплексного підходу до вирішення проблем.

Загалом, конференція стала платформою для обговорення сучасних викликів у сфері кібербезпеки та вироблення стратегій, спрямованих на забезпечення надійності і стійкості бізнес-процесів в умовах кіберзагроз. Конференція відкриває можливості для поширення передового досвіду й обміну науковими здобутками між науковцями, фахівцями-практиками у сфері забезпечення кіберстійкості, управління ризиками інформаційної безпеки та підтримки безперервності бізнесу, а також залучення до науково-дослідної діяльності здобувачів освіти й апробації результатів їхніх наукових пошуків і кваліфікаційних робіт.

Висловлюємо щиру подяку учасникам конференції "Стратегії кіберстікості: управління ризиками та безперервність бізнесу". Ваша активна участь та експертні знання стали ключовим внеском у розширення розмов про кібербезпеку та управління ризиками. А також запрошуємо талановитих та амбіційних абітурієнтів приєднатися до нашої кафедри. На вашу увагу - стимулююче навчання, активна наукова діяльність та можливість взаємодії з провідними експертами в області кібербезпеки та управління ризиками. Разом ми розвиваємо інноваційні підходи до вирішення сучасних завдань у цій на здобуття освітнього ступеня магістра у майбутнє кібербезпеки!