Виробнича практика як важливий та невід'ємний елемент для майбутніх фахівців

13:41, 04-03-2024

Виробнича практика - одна із форм навчання, невід’ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавр, спеціаліст, магістр, і проводиться на оснащених відповідним чином сучасних підприємствах, в організаціях різних галузей господарства. Від якості виконання завдань у період практики залежить професійне становлення майбутнього фахівця.

Виробнича практика дає студенту  можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час її проходження він може перевірити свій професіоналізм. Звичайно, особливо важливих і відповідальних завдань молодий фахівець може й не отримати, але він цілком здатний працювати рядовим виконавцем і брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань.

Студенти 3 курсу кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій з 26.02.2024 р. проходять виробничу практику на підприємствах партнерів кафедри IQ Trading та СД Профзвʼязок.

Метою проходження виробничої практики є: закріплення теоретичних знань, здобутих студентами в процесі навчання, набуття студентами навичок самостійної практичної діяльності в галузі електроніки та телекомунікацій; формування професійних умінь і навичок із застосуванням теоретичних знань у практичній діяльності та для прийняття самостійних рішень під час виконання конкретної роботи; виховання потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.

Зміст виробничої практики полягає в набутті студентами нових знань і навичок на базі наявного обладнання та документації на підприємствах телекомунікаційної галузі або IT- компаній. Під час практики студенти повинні збирати та опрацьовувати матеріали, які будуть використані ними для подальшого навчання в університеті.

Основою виробничої практики є самостійне виконання студентами завдань із використанням навчально-методичних посібників, положень та інструкцій підприємств та установ, на яких студенти проходять практику. Особливістю проведення практики є необхідність постійної взаємодії студентів-практикантів і викладачів, що відповідають за практику.

Різносторонні види практики студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.

Практика дає студенту можливість остаточно переконатися в правильності зробленого ним вибору. Під час її проходження він може перевірити свій професіоналізм. Звичайно, особливо важливих і відповідальних завдань молодий фахівець може й не отримати, але він цілком здатний працювати рядовим виконавцем і брати участь у вирішенні загальних виробничих завдань.

Практикант під час роботи на виробництві має можливість вивчити реальні ситуації та перевірити отримані під час навчання знання. Він може самостійно приймати рішення, обґрунтовуючи правильність своїх висновків перед керівником практики. Майбутній спеціаліст навчається субординації, роботі в колективі, отримує навички професійного спілкування.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50
 або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00!