Почніть свій шлях у світ програмування — запрошуємо на наш новий курс з програмування на Swift!

15:51, 04-03-2024

Чи мріяли ви створити власні мобільні застосунки для iOS, але не знали, з чого почати? З нами ви матимете можливість вивчити одну з найпопулярніших мов програмування, яка використовується для розробки застосунків для iPhone, iPad та Mac.

Наш курс спеціально розроблений для початківців, хто має лише базовий досвід у програмуванні! Ми зробимо ваше навчання легким та захоплюючим!

Під керівництвом нашого викладача, який має практичний досвід програмування, ви оволодієте основами Swift, включаючи змінні, умови, цикли, функції та багато іншого. Ви також дізнаєтесься про роботу з інструментами розробки, такими як Xcode, і ознайомитеся з кращими практиками та методиками розробки.

Не втрачайте час — реєструйтесь прямо зараз та почніть свій шлях до вивчення Swift! Кількість місць обмежена!!!

Курс розпочинається вже найближчим часом, тож приєднуйтеся до нашої команди й отримайте навички, які змінять ваше майбутнє.

Для реєстрації, перейдіть за посиланням.

Долучайтеся до нашої спільноти програмістів та почніть розвивати свої навички прямо зараз!

УВАГА! Онлайн емулятори працюють погано з мовою Swift, тому беріть з собою маки зі встановленим XCode!