Виробнича практика студентів 3 курсу у ГО “ЛУН Місто”

18:20, 05-03-2024

Виробнича практика студентів третіх курсів інституту Інформаційних технологій у самому розпалі. Чи пам’ятаєте, як ми, кафедра Комп’ютерної інженерії ДУІКТ, разом з ГО “ЛУН Місто” анонсували спільний проєкт?

Привідкриємо трохи інсайдів. Наші студенти вже долучились до роботи над проєктом за менторської підтримки від компанії та викладачів кафедри Комп’ютерної інженерії: Наталія Лащевська, Ігор Бученко, Сергій Коротков.

Проєкт передбачає створення онлайн-мапи «Інтерактивна мапа свідомого споживання».

Під час офлайн зустрічі, в позитивній атмосфері,  співзасновниця ГО “ЛУН Місто” Анна Денисенко ознайомила слухачів з проєктами, які вже створені та функціонують на сайті. Обговорили ряд питань, які є важливими для роботи над спільним проєктом команди ГО “ЛУН Місто” та кафедри Комп’ютерної інженерії ДУІКТ. Також під час QA сесії Анна відповіла на всі питання, які виникли у студентів.

Це тільки маленька частина інформації. Слідкуйте за нашими соціальними мережами, щоб бути в курсі подій і першими знати про новини кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Для абітурієнтів, які ще вагаються. Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ – місце, де народжуються амбітні, перспективні та цілеспрямовані, щоб разом будувати нову історію творення української ІТ спільноти.

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt