Проходження ознайомчої практики студентів 2 курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля»

12:50, 06-03-2024

06-02-2024 здобувачі вищої освіти 2 курсу кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» захистили звіти з ознайомчої практики.

Під час захисту здобувачі освіти розповіли про результати своєї роботи, як використовували набуті теоретичні знання при виконанні завдань в межах ознайомчої практики, поділилися враженнями щодо проходження практики.

Студенти не лише вирішували поставлені завдання, але й отримували важливі навички ефективної комунікації, підприємницького бачення перспективи бізнесу та розвитку команди. Ця практика відкрила для них можливості здійснення підприємницької діяльності, показуючи напрями застосовування набутих знань та вмінь в реальних умовах виробництва та торгівлі.

Усі представлені матеріали були успішно захищені.

Ми віримо, що досвід, набутий під час практики, стане невід'ємною частиною кар'єрного зростання наших студентів і призведе до подальших успіхів у їхній професійній діяльності.