Наша студентка стала амбасадором компанії Huawei!

14:05, 06-03-2024

Студентка третього курсу, кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем, учасниця освітньої програми “Насіння для майбутнього” - Катерина Давиденко, отримала запрошення від “Хуавей Україна” стати амбасадором і представляти Україну на саміті Talent Summit під час Всесвітнього мобільного конгресу в Барселоні! Під час саміту було розглянуто низку ініціатив, зокрема програму розвитку молодих лідерів, спільний проєкт Huawei та ЮНЕСКО з безперервної освіти і програму стартапів Huawei Cloud, а також оголошено про майбутнє спонсорство Європейської дівочої олімпіади з інформатики.

Сама ж Катерина коментує цю подію наступним чином: «Програма «Насіння для майбутнього» і «Хуавей Україна» змінили моє життя, а подорож до Барселони стала незабутнім досвідом. Зустрічі з однодумцями підсилили мій оптимізм щодо майбутнього і мотивацію триматися обраного шляху. Дякую всім, хто підтримував мене!»

Нагадаємо, що минулого року команда Катерини у межах програми від Huawei «Насіння для майбутнього» презентувала інклюзивний стартап — робота-помічника для дітей з інвалідністю. Винахід допомагає стежити за прийманням необхідних пігулок та підтримує функції для спрощення побуту батьків чи опікунів дітей з інвалідністю.

Для нас ця подія викликає безмежну гордість за нашу студентку, яка вже з третього курсу почала будувати свою кар’єру і вже стала амбасадором в Huawei, а для Вас, любі читачі, це ще один доказ того що співробітництво нашої кафедри із компаніями - не пусті слова, а це приносить свої плоди.

Таким чином студенти можуть вже починаючи с другого курсу, приймати участь в освітніх програмах та конкурсах від наших партнерів та у подальшому, проявиши себе, показавши високий рівень знань, як це зробила Катерина Давиденко, ви зможете досягти невидимих висот. Але ми віримо, що на цьому досягнення нашої талановитої студентки не закінчаться і у майбутньому ми з ще більшою гордістю будемо писати про її нові здобутки та перемоги.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем щиро вітає Катерину з цією подією, а компанії-партнеру Huawei міцно тисне руку та дякує за надану честь!