Студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відвідали наймасштабніший кар’єрний фестиваль Job Expo!

16:50, 06-03-2024

На даному заході, студенти третього курсу мали можливість наживо познайомитись із цілим рядом компаній, такими як: SoftServe, Carlsberg, Brainstack_, EY, Arterium, Genesis, Melexis, Sayenko Kharenko, BlackShield Capital, Logity, Vodafone, Idea Bank і т.д., та дізнатися про всі перспективи які доступні на цей час, а саме:

• Оnline-спічі від експертів і чесні розмови з рекрутерами;
  • Пітчинги вакансій, стажувань і освітніх рішень;
  • Tg-боти з можливістю подачі резюме;
  • Дізналися про круті можливості для студентів та випускників у Карлсберг Україна;
  • Та почули більше інформації про перспективи розвитку в IT з позиції Customer Support агента.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає своїм студентам успіхів у знаходженні роботи своєї мрії та подальшого кар'єрного процвітання!