Підвищення кваліфікації - ваш ключ до успішної кар'єри в кібербезпеці!

11:18, 08-03-2024

Забезпечення випускників кафедри додатковими можливостями щодо отримання професійних знань та умінь находиться в пріоритеті діяльності кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту.

Наші курси підвищення розроблені для того, щоб допомогти вам отримати додаткові ґрунтовні знання з практики вирішення завдань захисту інформації, навчитися застосовувати ці знання в реальних ситуаціях та здобути компетентності, необхідні для успішної кар'єри в цій сфері.

Навчання на наших курсах забезпечує:

• Глибокі знання та навички з систем технічного захисту інформації
  • Можливість розпочати або успішно продовжити кар'єру в цій сфері
  • Шанс стати частиною команди фахівців, які захищають інформацію від кіберзагроз
  • Сертифікат про підвищення кваліфікації, який підтвердить ваші знання та навички

Програма курсів розроблена з урахуванням останніх тенденцій у сфері кібербезпеки та погоджена Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. Її викладають досвідчені фахівці, які мають багаторічний досвід роботи в цій сфері.

Після закінчення курсів ви зможете:

• Розробляти та впроваджувати комплексні системи захисту інформації
  • Налаштовувати та адмініструвати програмні та апаратні засоби захисту
  • Проводити аудит та аналіз інформаційних систем
  • Розслідувати кіберінциденти
  • Використовувати сучасні методи та засоби захисту інформації

Навчання на курсах "Системи технічного захисту інформації" – це інвестиція у ваше майбутнє!

Детальніше про курси