Захист PhD: важливий крок у забезпеченні якості навчання

17:00, 08-03-2024

08 березня 2024 року асистент кафедри Інженерії програмного забезпечення, Худік Богдан Олександрович, під керівництвом доцента кафедри Інженерії програмного забезпечення кандидата технічних наук, доцента Золотухіної Оксани Анатоліївни, успішно захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії (PhD) на тему "Методика побудови рекомендаційної системи для сфери освіти на основі гібридного підходу".

Богдан Олександрович висвітлив здобуті наукові результати, чітко і повно відповів на всі запитання членів разової спеціалізованої ради, показавши високий рівень знань та збільшивши кількість молодих вчених кафедри Інженерії програмного забезпечення.

Успішний захист демонструє високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників кафедри та розвиток науково-дослідної роботи, що є досягненням у розвитку наукового потенціалу всього Університету.

Весь колектив кафедри ІПЗ щиро вітає його з цим важливим досягненням та бажає подальших успіхів у науковій та професійній діяльності, адже кожне досягнення наших викладачів є приводом для гордості нашої кафедри!