Курс польотів Віталія Марченка: навчання керуванню дронами для майбутніх експертів

10:39, 11-03-2024

Ми раді запросити всіх, у кого «ростуть та пробиваються крила» спробувати свої сили з управління дронами, адже на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки, де студенти глибоко вивчають сучасні виклики та рішення у сфері інформаційного захисту, відбувається захоплююче інноваційне дійство. Доцент кафедри і визнаний експерт у сфері ІТ, Віталій Вікторович Марченко, зробив новий крок, щоб забезпечити всебічний розвиток своїх студентів. Поєднуючи свої власні глибокі знання з великим досвідом у роботі із сучасними методами та засобами криптографічного захисту інформації, протидії кібератакам в інформаційних системах та інших областях кібербезпеки; він вирішив включити у навчання студентів керування дронами до програми факультативу.

Віталій Вікторович є досвідченим експертом, який має глибокі знання у сфері кібербезпеки, криптології та безпілотних літальних апаратів (дронів). Його експертиза охоплює широкий спектр технологій та практичних навичок, які студенти можуть отримати від його курсів. Професійний педагог прагне не лише передати теоретичні знання про безпілотні літальні апарати своїм студентам, але й забезпечити їх практичними навичками, які будуть корисні у їхній майбутній кар'єрі. Віталій Марченко використовує передове програмне забезпечення та обладнання, щоб навчити студентів ефективно керувати дронами, а в нашому випадку це дрони FPV класу. Він впроваджує сучасні системи симуляції, що дозволяють бакалаврам отримати практичний досвід безпеки й ефективності управління дронами. Завдяки використанню передових технологій, професіонал забезпечує студентам можливість експериментувати з різними сценаріями польоту. Його підхід дозволяє зробити навчання цікавим і ефективним, сприяючи розвитку навичок управління дронами у майбутніх спеціалістів. Крім того, Віталій володіє англійською мовою на високому рівні, що дозволяє йому використовувати сучасну літературу та ресурси для забезпечення найкращого навчання та розвитку своїх студентів.

Доцент кафедри ІКБ втілює сучасні підходи до освіти, поєднуючи теорію з практикою та забезпечуючи своїм студентам найкращі можливості для успіху в динамічному світі кібербезпеки та перельотів. Літати із Віталієм Вікторовичем не страшно навіть тим, хто взагалі не знає, що таке дрони, для чого їх використовує людство, які види дронів бувають і як ними керувати.  А якщо під час тренування ви випадково залетіли у сарай, а вилетіти не змогли – Віталій Вікторович обов’язково виведе вас із пастки, не пошкодивши апарат;)