Підвищення професійного рівня – забезпечення якості освіти!

13:51, 14-03-2024

Науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності регулярно та на постійній основі проходять курси підвищення кваліфікації.

ЯКЩО ВИ:

Бажаєте стати керуючим директором компанії і плануєте впровадити нове програмне рішення для оптимізації бізнес-процесів компанії

Вам потрібне рішення, яке забезпечує інтеграцію бізнес-процесів і надає платформу для розвитку в умовах цифрової економіки

У вирішенні тих чи інших питань Вам допоможе навчання на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Ключові аспекти курсу з підвищення рівня професійного розвитку викладачів:

• SAP Business One забезпечує повну інтеграцію бізнес-функцій у єдину цифрову платформу, надаючи миттєвий доступ до інформації в реальному часі через єдину систему.
  • Додаток включає кілька модулів, що відносяться до різних бізнес-функцій.
  • SAP Business One може працювати як у локальному середовищі, так і у хмарі.
  • Користувач може вибрати базу даних: SAP HANA або Microsoft SQL. База даних SAP HANA надає доступ до потужних інструментів аналітики та програм, розроблених з урахуванням використання обчислень в оперативній пам'яті.
  • Екосистема партнерів SAP надає рішення-надбудови, що дозволяють вирішувати галузеві та бізнес-завдання. Крім того, SAP надає портфель продуктів інтеграції, які забезпечують з'єднання з бізнес-мережами.
  • Портал SAP PartnerEdge надає найкраще джерело актуальної інформації для партнерів, які використовують SAP Business One.

Ласкаво просимо до нас на навчання! Ми знаємо найоптимальніші шляхи до успіху!