Студентка 3 курсу кафедри ІПЗАС вже другий рік поспіль бере участь в конференції Games Gathering у якості волонтера-техніка!

15:18, 14-03-2024

Games Gathering – найбільша B2B конференція в Україні, присвячена розробці ігор та створенню якісного ігрового контенту.

Конференція Games Gathering надає найактуальнішу інформацію про тренди в ігровій індустрії.

На конференції наша студентка Сич Анастасія Олександрівна мала змогу послухати захоплюючі лекції від провідних спеціалістів та задати питання досвідченим розробникам топових ігрових корпорацій, таких як: Epic Games, Nintendo, Wargaming, Guerilla Games, Bioware, Bohemia Interactive, CD Project Red і т.д., і будучи волонтером-техніком, відповідаючи за апаратну складову, безпосередньо приймала пряму участь у проведенні даного заходу.

Крім цього, під час конференції можна було відвідати безкоштовну виставку ігрових проєктів Indie Blast та таким чином зазирнути у майбутнє світового геймдеву.

"Про конференцію Games Gathering дізналася від свого куратора і при першій же змозі подала туди свою кандидатуру як волонтер-технік. І тепер вже другий рік поспіль я проводжу три дні в компанії найцікавіших людей яких коли-небудь бачила!

Games Gathering - це чудова можливість завести нові знайомства та встановити нові ділові зв'язки, а завдяки широкому вибору вакансій який був представлений на Job Board, під час конференції, можна з легкістю обрати той напрямок який тебе більше всього цікавить та призначити інтерв’ю/зустріч з фахівцями геймдеву провідної компанії." - коментує Анастасія, студентка третього курсу, 126 спеціальності.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишається своєю студенткою та бажає їй успіхів та розвитку у сфері геймдеву!