Новий партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення для успіху

16:08, 15-03-2024

Укладення договору про співпрацю між кафедрою Інженерії програмного забезпечення  Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та ТОВ «Арма Моторс» є важливою стратегічною ініціативою, яка принесе значні переваги обом сторонам.  Договір передбачає залучення студентів до проектів у ІТ-відділі компанії щодо веброзробки, розробки та налаштування задач по синхронізації сайтів, розробки мобільних застосунків, роботи з базами даних та їх аналітикою. Така співпраця сприятиме розвитку досліджень та інновацій, покращенню якості навчання та підготовці студентів до ринку праці, організації спільних наукових досліджень. Це дозволить студентам отримати практичний досвід у реальних проектах, сприятиме розвитку їхніх професійних навичок та є можливістю для подальшого працевлаштування.

Компанія вже взяла до себе на практику у ІТ-відділ студентів третього курсу освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» і відзначила їх рівень підготовки, як талановитих молодих працівників з актуальними навичками. А досвідчений ІТ-фахівець ТОВ «Арма Моторс» Шахматов Іван долучився до команди кафедри Інженерії програмного забезпечення для надання студентам актуальних знать з роботи над проектами, практичного використання мов програмування Java та Python, аналізу вимог до програмного забезпечення, передання особистого досвіду роботи над проектами.

Це черговий етап у розвитку кафедри для успіху всього університету! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Усім зацікавленим у вступі, запрошуємо приєднатися до нашого телеграм каналу https://t.me/software_engineering_DUIKT, щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя нашої кафедри Інженерії програмного забезпечення, а також детальну інформацію щодо вступної кампанії у цьому році!