Дні відкритих дверей на кафедрі Комп’ютерної інженерії ДУІКТ

12:09, 16-03-2024

Привіт! Якщо ви слідкуєте за новинами, то маєте знати, що на кафедрі Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій ЩОСЕРЕДИ о 15:00 проходить день відкритих дверей для всіх бажаючих до вступу абітурієнтів як в очному, так і дистанційному форматах.

13 березня 2024 року - середа, яка не стала виключенням і до стін Університету завітали абітурієнти зі школи І–ІІІ ступенів №192 м.Києва.

Абітурієнтів зустріли: заступниця директора ННІІТ Кузьміч Ірина Богданівна, завідувач кафедри Комп’ютерної інженерії Лащевська Наталія Олександрівна, старший викладач Комп’ютерної інженерії Бученко Ігор Анатолійович і викладач кафедри Комп’ютерної інженерії Коротков Сергій Станіславович.

Під час зустрічі школярам було продемонстровано лабораторії з новітнім обладнанням, в яких навчаються студенти. Наприкінці зустрічі абітурієнти відвідали гурток “Клуб комп'ютерної електроніки” з майстер-класом та спробували себе на практиці в ролі майбутніх фахівців IT сфери.

Будемо раді бачити всіх бажаючих щосереди о 13:30, ауд. 0-25 на гуртку “Клуб комп'ютерної електроніки”. Щоб приєднатися до нашого гуртка та отримувати інформацію про актуальні події, приєднуйтеся до нашої групи в Telegram.

А також запрошуємо абітурієнтів ЩОСЕРЕДИ о 15:00 на дні відкритих дверей очно, в стінах Університету, і дистанційно в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt